AKTUÁLNE ZÁPASY

KATEGÓRIE

Výsledkový servis

A15 SKUPINA D

1. miesto/place: ŠŠK SLŠ Prešov (SK)

2. miesto/place: RK KRIM Mercator (SLO)

3. miesto/place: Dunaújváros Kohász KA II. (HU)

 

 

Najlepší hráč/Best player:  Kaja Škrlep - RK KRIM Mercator 

Najlepší strelec/Best scorer: Noémi Kecskés - Dunaújváros Kohász KA II.

Najlepší brankár/Best goalkeeper: Jana Kantorisová - ŠŠK SLŠ Prešov 

 

All stars:

Jana Kantorisová - ŠŠK SLŠ Prešov

Galla Kličič - RK KRIM Mercator 

Kaja Škrlep - RK KRIM Mercator 

Petri Ildiko - Szeghalmi NKC

Henrieta Lupkovičová - ŠŠK SLŠ Prešov 

Noémi Kecskés - Dunaújváros Kohász KA

Dorota Bačenková - ŠŠK SLŠ Prešov 



Szeghalmi NKC
(HU)
ŽRK Z´DEŽELE
(SLO)
UKS SEP Wilczyska
(PL)
RK Kosmaj
(SRB)
Iuventa Michalovce
(SK)
Szeghalmi NKC
(HU)
14 : 1019 : 515 : 1014 : 8
ŽRK Z´DEŽELE
(SLO)
10 : 1415 : 156 : 1911 : 18
UKS SEP Wilczyska
(PL)
5 : 1915 : 1510 : 1215 : 12
RK Kosmaj
(SRB)
10 : 1519 : 612 : 1014 : 13
Iuventa Michalovce
(SK)
8 : 1418 : 1112 : 1513 : 14
SKÓRE
SCORE
62 : 3342 : 6645 : 5855 : 4451 : 54
BODY
POINTS
81362
MIESTO
RANK
15324
Aktualizované 05.01.2018 16:48

Tabuľka kategória A15 Skupina A

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.Dunaújváros Kohász KA II. (HU)550097 : 4210
2.HC Garliava (LT)540169 : 438
3.CSS Viitorul Cluj-Napoca (RO)520362 : 724
4.1. SC Bohumín 98´ (CZE)520342 : 714
5.ŠDRŠ Vrhnika (SLO)511352 : 683
6.UKS Handball 28 Wroclaw (PL)501445 : 711

Tabuľka kategória A15 Skupina C

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.ŠŠK SLŠ Prešov (SK)440089 : 358
2.Ferencváros (HU)430180 : 376
3.MKS Ochota Warszawa (PL)420239 : 684
4.ZRK Bistra (CRO)410357 : 752
5.Sport School Strimky Miach (UA)400434 : 840

Tabuľka kategória A15 Skupina D

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.Szeghalmi NKC (HU)440062 : 338
2.RK Kosmaj (SRB)430155 : 446
3.UKS SEP Wilczyska (PL)411245 : 583
4.Iuventa Michalovce (SK)410351 : 542
5.ŽRK Z´DEŽELE (SLO)401342 : 661

Tabuľka kategória A15 Skupina B

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.RK KRIM Mercator (SLO)440081 : 408
2.Dunaújváros Kohász KA I. (HU)430178 : 426
3.UKS Dziewiatka Legnica (PL)420257 : 584
4.HC Bardejov (SK)410355 : 772
5.SM Tauras Vilnius (LT)400432 : 860




Saturday 6. January
NL3
08:20
SŠ Ľ. Podjavorinskej
Sport School Strimky Miach - SM Tauras Vilnius
7 : 11
NL4
09:00
SŠ Ľ. Podjavorinskej
ŠDRŠ Vrhnika - ŽRK Z´DEŽELE
20 : 15
Friday 5. January
NL1
14:40
Športová hala Nábrežná
ŠDRŠ Vrhnika - Sport School Strimky Miach
29 : 5
NL2
15:15
Športová hala Nábrežná
SM Tauras Vilnius - ŽRK Z´DEŽELE
12 : 15
Friday 5. January Skupina o 13.-16. miesto (Group for 13th - 16th place)
NK1
15:50
Športová hala Nábrežná
1. SC Bohumín 98´ - ZRK Bistra
21 : 17
NK2
16:25
Športová hala Nábrežná
HC Bardejov - Iuventa Michalovce
11 : 19
Friday 5. January Skupina o 9.-12. miesto (Group for 9th - 12th place)
NJ1
17:00
Športová hala Nábrežná
CSS Viitorul Cluj-Napoca - MKS Ochota Warszawa
23 : 6
NJ2
17:35
Športová hala Nábrežná
UKS Dziewiatka Legnica - UKS SEP Wilczyska
19 : 12
Friday 5. January Skupina o 5.-8. miesto (Group for 5th - 8th place)
NH1
18:10
Športová hala Nábrežná
HC Garliava - Ferencváros
11 : 15
NH2
18:45
Športová hala Nábrežná
Dunaújváros Kohász KA I. - RK Kosmaj
20 : 12
Friday 5. January Semifinále ( semi - final)
NG1
19:20
Športová hala Nábrežná
Dunaújváros Kohász KA II. - ŠŠK SLŠ Prešov
9 : 11
NG2
19:55
Športová hala Nábrežná
RK KRIM Mercator - Szeghalmi NKC
17 : 13
Saturday 6. January O 15. miesto ( for 15th place )
NK3
11:40
Športová hala HA
ZRK Bistra - HC Bardejov
19 : 15
Saturday 6. January O 9. miesto ( for 9th place )
NJ4
12:20
SŠ Ľ. Podjavorinskej
CSS Viitorul Cluj-Napoca - UKS Dziewiatka Legnica
8 : 10
Saturday 6. January O 13. miesto ( for 13th place )
NK4
12:20
Športová hala HA
1. SC Bohumín 98´ - Iuventa Michalovce
13 : 16
Saturday 6. January O 7. miesto ( for 7th place )
NH3
13:00
SŠ Ľ. Podjavorinskej
HC Garliava - RK Kosmaj
11 : 18
Saturday 6. January O 3. miesto ( for 3rd place )
NG3
13:40
Športová hala Nábrežná
Dunaújváros Kohász KA II. - Szeghalmi NKC
14 : 9
Saturday 6. January O 11. miesto ( for 11th place )
NJ3
14:05
ZŠ Sibírska
MKS Ochota Warszawa - UKS SEP Wilczyska
9 : 12
Saturday 6. January Finále
NG4
14:20
Športová hala Nábrežná
ŠŠK SLŠ Prešov - RK KRIM Mercator
15 : 8
Saturday 6. January O 5. miesto ( for 5th place )
NH4
14:40
ZŠ Sibírska
Ferencváros - Dunaújváros Kohász KA I.
17 : 12


Rozpisy všetkých zápasov

4. január
štvrtok
rozpis zápasov >
5. január
piatok
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >