AKTUÁLNE ZÁPASY

KATEGÓRIE

Výsledkový servis

A13 SKUPINA B

1. miesto/place: Ferencváros (HU)

2. miesto/place: RK KRIM Mercator (SLO)

3. miesto/place: Angyalfoldi Sportiskola és DSE (HU)

 

 

Najlepší hráč/Best player: Eva Oven - RK KRIM Mercator  

Najlepší strelec/Best scorer: Horvath Fanni - Ferencváros 

Najlepší brankár/Best goalkeeper: Demjan Laura - Angyalfoldi Sportiskola és DSE 

 

All stars:

Laura Demján - Angyalfoldi Sportiskola és DSE

Adéla Brabcová  - DHK Slavoj Žirovnice 

Žana Cerovak - RK KRIM Mercator 

Horvath Fanni - Ferencváros 

Eva Oven - RK KRIM Mercator 

Ignacz Laura - Ferencváros

Kovecses Zoe - Angyalfoldi Sportiskola és DSE

 



Iuventa Michalovce
(SK)
1. SC Bohumín 98´
(CZE)
Érd HC
(HU)
ZRK Avala
(SRB)
Iuventa Michalovce
(SK)
23 : 59 : 59 : 11
1. SC Bohumín 98´
(CZE)
5 : 237 : 103 : 16
Érd HC
(HU)
5 : 910 : 79 : 22
ZRK Avala
(SRB)
11 : 916 : 322 : 9
SKÓRE
SCORE
41 : 2115 : 4924 : 3849 : 21
BODY
POINTS
4026
MIESTO
RANK
2431
Aktualizované 05.01.2018 16:48

Tabuľka kategória A13 Skupina A

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.DHK Slavoj Žirovnice (CZE)330040 : 226
2.Tiszavasvári SE (HU)320134 : 354
3.RK Kosmaj (SRB)310228 : 302
4.ŠŠK SLŠ Prešov (SK)300322 : 370

Tabuľka kategória A13 Skupina D

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.Angyalfoldi Sportiskola és DSE (HU)330047 : 196
2.RK KRIM Mercator I. (SLO)320157 : 174
3.HC Garliava (LT)310237 : 382
4.UKS Dziewiatka Legnica II. (PL)30037 : 740

Tabuľka kategória A13 Skupina B

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.ZRK Avala (SRB)330049 : 216
2.Iuventa Michalovce (SK)320141 : 214
3.Érd HC (HU)310224 : 382
4.1. SC Bohumín 98´ (CZE)300315 : 490

Tabuľka kategória A13 Skupina C

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.Ferencváros (HU)330052 : 146
2.RK KRIM Mercator II. (SLO)320121 : 344
3.UKS Dziewiatka Legnica I. (PL)310234 : 372
4.LKS Balmazujvárosi (HU)300318 : 400




Friday 5. January Štvrťfinále F ( quarter - final) Skupina o 9.-16. miesto (Group for 9th - 16th place)
NF1
15:15
ZŠ Važecká
RK Kosmaj - LKS Balmazujvárosi
14 : 6
NF2
15:50
ZŠ Važecká
Érd HC - UKS Dziewiatka Legnica II.
10 : 4
NF3
16:25
ZŠ Važecká
UKS Dziewiatka Legnica I. - 1. SC Bohumín 98´
14 : 3
NF4
17:00
ZŠ Važecká
HC Garliava - ŠŠK SLŠ Prešov
12 : 8
Friday 5. January Štvrťfinále E ( quarter - final) Skupina o 1.-8. miesto (Group for 1th - 8th place)
NE1
15:50
ZŠ Sibírska
DHK Slavoj Žirovnice - RK KRIM Mercator II.
16 : 7
NE2
16:25
ZŠ Sibírska
ZRK Avala - RK KRIM Mercator I.
7 : 13
NE3
17:00
ZŠ Sibírska
Ferencváros - Iuventa Michalovce
14 : 7
NE4
17:35
ZŠ Sibírska
Angyalfoldi Sportiskola és DSE - Tiszavasvári SE
14 : 10
Friday 5. January Skupina o 13.-16. miesto (Group for 13th - 16th place)
NK1
18:45
ZŠ Važecká
LKS Balmazujvárosi - UKS Dziewiatka Legnica II.
15 : 3
NK2
19:20
ZŠ Važecká
1. SC Bohumín 98´ - ŠŠK SLŠ Prešov
5 : 21
Saturday 6. January Semifinále ( semi - final)
NG1
09:25
ZŠ Sibírska
DHK Slavoj Žirovnice - RK KRIM Mercator I.
8 : 10
NG2
10:00
ZŠ Sibírska
Ferencváros - Angyalfoldi Sportiskola és DSE
11 : 10
Saturday 6. January Skupina o 9.-12. miesto (Group for 9th - 12th place)
NJ1
09:25
ZŠ Važecká
RK Kosmaj - Érd HC
12 : 8
NJ2
10:00
ZŠ Važecká
UKS Dziewiatka Legnica I. - HC Garliava
9 : 13
Saturday 6. January Skupina o 5.-8. miesto (Group for 5th - 8th place)
NH1
10:35
ZŠ Sibírska
RK KRIM Mercator II. - ZRK Avala
10 : 16
NH2
11:10
ZŠ Sibírska
Iuventa Michalovce - Tiszavasvári SE
13 : 9
Saturday 6. January O 15. miesto ( for 15th place )
NK3
11:45
ZŠ Važecká
UKS Dziewiatka Legnica II. - 1. SC Bohumín 98´
2 : 11
Saturday 6. January O 13. miesto ( for 13th place )
NK4
12:20
ZŠ Važecká
LKS Balmazujvárosi - ŠŠK SLŠ Prešov
10 : 12
Saturday 6. January O 7. miesto ( for 7th place )
NH3
12:55
ZŠ Sibírska
RK KRIM Mercator II. - Tiszavasvári SE
6 : 25
Saturday 6. January O 3. miesto ( for 3rd place )
NG3
13:00
Športová hala Nábrežná
DHK Slavoj Žirovnice - Angyalfoldi Sportiskola és DSE
11 : 14
Saturday 6. January O 5. miesto ( for 5th place )
NH4
13:30
ZŠ Sibírska
ZRK Avala - Iuventa Michalovce
9 : 13
Saturday 6. January O 11. miesto ( for 11th place )
NJ3
14:05
ZŠ Važecká
Érd HC - UKS Dziewiatka Legnica I.
8 : 7
Saturday 6. January O 9. miesto ( for 9th place )
NJ4
14:40
ZŠ Važecká
RK Kosmaj - HC Garliava
0 : 6
Saturday 6. January Finále
NG4
16:20
Športová hala HA
RK KRIM Mercator I. - Ferencváros
8 : 9


Rozpisy všetkých zápasov

4. január
štvrtok
rozpis zápasov >
5. január
piatok
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >