AKTUÁLNE ZÁPASY

KATEGÓRIE

Výsledkový servis

A17 SKUPINA A

1. miesto/place: Dunaújváros Kohász KA (HU)

2. miesto/place: ŠŠK SLŠ Prešov (SK)

3. miesto/place: SM Tauras Vilnius (LT)

4. miesto/place: RK KRIM Mercator (SLO)

 

Najlepší hráč/Best player:  Belušková Katarína - ŠŠK SLŠ Prešov

Najlepší strelec/Best scorer: Petra Mihály - Dunaújváros Kohász KA 

Najlepší brankár/Best goalkeeper: Zala Miklič - RK KRIM Mercator 

 

All stars:

Petra Mihály - Dunaújváros Kohász KA

Zala Miklič - RK KRIM Mercator

Belušková Katarína - ŠŠK SLŠ Prešov

Magdová Tereza - ŠŠK SLŠ Prešov

Viktoria Kanyo - Dunaújváros Kohász KA

Maisto Malinauskaite - SM Tauras Vilnius 

Dominyka Andronik - SM Tauras Vilnius 

 

 



ŠŠK SLŠ Prešov
(SK)
AZS EUST Radom
(PL)
1. SC Bohumín 98´
(CZE)
Szeged KKSE
(HU)
RK KRIM Mercator
(SLO)
LKS Balmazujvárosi
(HU)
ŠŠK SLŠ Prešov
(SK)
15 : 1124 : 915 : 1215 : 1015 : 9
AZS EUST Radom
(PL)
11 : 1516 : 1317 : 2012 : 1913 : 13
1. SC Bohumín 98´
(CZE)
9 : 2413 : 1615 : 1812 : 2011 : 18
Szeged KKSE
(HU)
12 : 1520 : 1718 : 1517 : 2016 : 17
RK KRIM Mercator
(SLO)
10 : 1519 : 1220 : 1220 : 1717 : 9
LKS Balmazujvárosi
(HU)
9 : 1513 : 1318 : 1117 : 169 : 17
SKÓRE
SCORE
84 : 5169 : 8060 : 9683 : 8486 : 6566 : 72
BODY
POINTS
1030485
MIESTO
RANK
156423
Aktualizované 05.01.2018 16:48

Tabuľka kategória A17 Skupina A

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.ŠŠK SLŠ Prešov (SK)550084 : 5110
2.RK KRIM Mercator (SLO)540186 : 658
3.LKS Balmazujvárosi (HU)521266 : 725
4.Szeged KKSE (HU)520383 : 844
5.AZS EUST Radom (PL)511369 : 803
6.1. SC Bohumín 98´ (CZE)500560 : 960

Tabuľka kategória A17 Skupina B

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.Dunaújváros Kohász KA (HU)5500135 : 3410
2.SM Tauras Vilnius (LT)540187 : 658
3.ŠDRŠ Vrhnika (SLO)530266 : 636
4.Iuventa Michalovce (SK)520382 : 754
5.MŠK Vranov nad Topľou (SK)510453 : 902
6.HC Voronezh (RUS)500526 : 1220




Friday 5. January Skupina o 9.-12. miesto (Group for 9th - 11th place)
NJ1
17:40
Športová hala Sabinov
1. SC Bohumín 98´ - MŠK Vranov nad Topľou
14 : 11
NJ2
18:20
Športová hala Sabinov
AZS EUST Radom - HC Voronezh
19 : 7
Friday 5. January Skupina o 5.-8. miesto (Group for 5th - 8th place)
NH1
19:00
Športová hala Sabinov
LKS Balmazujvárosi - Iuventa Michalovce
14 : 17
NH2
19:40
Športová hala Sabinov
ŠDRŠ Vrhnika - Szeged KKSE
15 : 12
Saturday 6. January Semifinále ( semi - final)
NG1
07:40
Športová hala HA
ŠŠK SLŠ Prešov - SM Tauras Vilnius
16 : 14
NG2
08:20
Športová hala HA
Dunaújváros Kohász KA - RK KRIM Mercator
31 : 11
Saturday 6. January O 11. miesto ( for 11th place )
NJ3
09:00
Športová hala HA
MŠK Vranov nad Topľou - HC Voronezh
15 : 9
Saturday 6. January O 9. miesto ( for 9th place )
NJ4
09:40
Športová hala HA
1. SC Bohumín 98´ - AZS EUST Radom
11 : 14
Saturday 6. January O 7. miesto ( for 7th place )
NH3
10:20
Športová hala HA
LKS Balmazujvárosi - Szeged KKSE
9 : 16
Saturday 6. January O 5. miesto ( for 5th place )
NH4
11:00
Športová hala HA
Iuventa Michalovce - ŠDRŠ Vrhnika
8 : 16
Saturday 6. January O 3. miesto ( for 3rd place )
NG3
13:40
Športová hala HA
SM Tauras Vilnius - RK KRIM Mercator
19 : 16
Saturday 6. January Finále
NG4
14:20
Športová hala HA
ŠŠK SLŠ Prešov - Dunaújváros Kohász KA
9 : 21


Rozpisy všetkých zápasov

4. január
štvrtok
rozpis zápasov >
5. január
piatok
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >